Auto Pārbaude | Uzzini kā pārbaudīt automašīnu
Palīgs lietota auto iegādē,
un to pārbaudē

MEKLĒ AUTO? PĀRBAUDI AUTO VĒSTURI PĒC VIN NUMURA:

Pēc VIN numura ir iespējams uzzināt: Nobraukumu, Avārijas, Aprīkojumu, Īpašniekus u.c. lasi vairāk šeit: transportlīdzekļu vēsture

Automašīnu pārbaude publiskajos un maksas reģistros. Kā tas notiek un kam pievērst uzmanību auto pārbaudē.
Automašīnu pārbaude Transportlīdzekļu reģistros pēc VIN numura un Reģistrācijas numura notiek gan publiskās datubāzēs gan arī privātās datubāzēs (trešajām personām slēgtās vidēs). Izmantojot transportlīdzekļa šasijas numuru (VIN kodu) Jums ir iespēja saņemt datalizētu informāciju pēc viena vienīga parametra vai tas ir Valsts numurs vai tas ir VIN numurs.

Auto Pārbaudē iegūto datu daudzums ir atkarīgs no tā vai automašīna ir veikusi tehniskās apskates; kādi tika fiksēti defekti un tās pagaidu atļaujas datums. Vairāk informācija par tehnisko apskati tiek fiksēta CSDD datubāzē, kur to vienkārši pārbaudīt pēc VIN numura. Informāciju par Baltijas valstīs esošo automašīnu vēsturi var pārbaudīt ar Eiropas datu bāzi autoDNA šī datubāze sevī iever Eiropas automašīnu informāciju par negadījumiem, izmantošanu (vai tas ir bijis taxi; līzinga; nomas) auto, arhīva dokumenti no izsolēm. Nereti Latvijā tiek ievestas automašīnas pēc nopietniem negadījumiem, kuros iesaistītie transportlīdzekļi ir gandrīz neatpazīstami. Tos Lietuvas meistari *saremontē un pārdod tālāk uz ziemeļiem vai atpakaļ uz rietumiem.

Veiciet sava Auto pārbaudi pēc VIN numura mūsu partneru datubāzēs un pārbaudiet vai auto pārdevējs ko slēpj.